Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmanız gerekmektedir. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için üye olabilirsiniz.
06-13-2018 Tarihi Doğum Günü olanlar
Jacobsmese (30 Yaşında), Rogerlob (40 Yaşında), ecaqiqex (30 Yaşında), iemegxoiru (42 Yaşında), JaffarFaw (41 Yaşında), Michaelscoop (41 Yaşında), Menryrig (30 Yaşında), MortisNort (42 Yaşında), SashikaGaicy (36 Yaşında), RhobarHOw (43 Yaşında), Rulliet (42 Yaşında), edaldiwi (41 Yaşında), zoegetot (37 Yaşında), upizaihep (33 Yaşında), Sandrasnubs (30 Yaşında), ShaneCAW (35 Yaşında), Thomassom (38 Yaşında), Mine-Bosset (37 Yaşında), AlbertWew (42 Yaşında), LesterWeaks (37 Yaşında) - 2 Gizli

Bugün için bir olay mevcut değil.

Bugüne bir olay eklemek için, birine tıklayın: Olay Ekle.


Git:
Hakkımızda
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki Silkroad Online piyasasında 120 Cap serverların yeri hep bambaşkadır, ve ne olursa olsun açılan 120 Cap serverlar Çok uzun süre ayakta kalmaktadır. Bunun sebebi ise sıkıcı olmayan bir pvp sistemi olmasından kaynaklanmaktadır. Biz bugüne kadar yapılmış tüm 120 cap oyunları baz alarak sizlere herşeyin en iyisini yapıp bir ömür hizmetinize sunmaya karar verdik. Öncelikle Oyunda ki amacımız tamamen sizlerin keyif alması yönündedir onun için oyunumuz tamamen play 2 win yani oyna ve kazan üzerinedir.
Takip